HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Essem Asansör, alanında uzman kadrosuyla asansör bakım ve onarımı, Asansör montajı ve Asansör Revizyon hizmeti vermektedir.
Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla, kalite faaliyetlerine ve teknik donanım ihtiyaçlarının karşılanmasına, personel eğitimi ve yeterliliğine, yönetim olarak verilen hizmetin takibine önem vermektedir.
Bu doğrultuda TSE kalite mevzuatına uygun hizmet vermekte olup hizmetimiz belgelendirilmiştir.
Essem Asansör tüm Türkiye'ye hizmet götürecek alt yapı ve teknik donanıma sahiptir. Hedefimiz ekonomik ve en uygun hizmeti güvenilir bir şekilde sizlere vermektir.

Misyonumuz:Alanında önde gelen, güvenilir ve kalıcı bir çözüm ortağı olmak için, sürekli ilerleyen teknolojiye göre kendini geliştiren,bünyesindeki uzman kadrosu, teknik bilgi birikimi ve yüksek teknolojik imkanlara sahip üretim ve montaj teknikleri île, yeni yapılacak ya da revize edilecek asansörlere ait projelerde, tüm müteaahıt firmalar ve bireysel müşterilerimiz tarafından öncelikli tercih edilen, kalteyi uygun fiyata sunan, sektöründeki lider firma olma konumunu sürdürecektir.
Vizyonumuz:Yaptığı işlerle adından söz ettirmeyi başarmış, sürekli daha iyisini yapmaya gayret gösteren yöneticileri ve teknik personeli ile daha büyük işler başarmak şirketimizin vizyonudur.

SİZİN İÇİN BURADAYIZ

PROFESYONEL EKİBİMİZ İLE GÜVENİLİR HİZMET

Garantili Hizmet Kapsamı

HEMEN ARA